WITAMY NA NASZYM BLOGU

Zamieszczamy tu zarówno informacje na temat szkoleń, jak i ciekawostki ze świata marketingu farmaceutycznego.

AMF jest na Pinterest

AMF Pinterest

AMF na Pinterest

Akademię Marketingu Farmaceutycznego możecie znaleźć na Pinterest. Do naszej tablicy doczepiamy infografiki związane z marketingiem farmaceutycznym i generalnie z biznesem farmaceutycznym jako takim. Mamy nadzieję, że znajdziecie tam ciekawe podsumowania oraz interesujące cyfry, które z pewnością przydadzą się Wam w prezentacjach marketingowych. 

Infografiki to obecnie najpopularniejszy sposób przekazania informacji. Dobrze przygotowane są czytelne i zrozumiałe dla wszystkich odbiorców. Są doskonałym sposobem na przygotowanie “pigułki informacyjnej”. W zasadzie uważa się, że jeżeli nie jesteśmy w stanie przygotować prostej infografiki z danego tematu to znaczy, że sami nie dokończą go ogarniamy;). Kiedyś sposobem na stworzenie odpowiedniej “pigułki informacyjnej” był tzw. “test windy”. Polegał on na tym, że kluczowe informacje powinniśmy być w stanie przekazać podczas podróży windą z parteru na ostatnie piętro budynku:) Dzisiaj taką rolę spełniają infografiki.

Na tablicy Akademii znajdziecie najciekawsze naszym zdaniem infografiki, ktorę udało nam się odnaleźć na Pinterest. Oczywiście śledzimy dalej zasoby serwisu i będziemy sukcesywnie dopinać nowe piny.

Link do naszej tablicy: PhMA Pinterest.

AMF na Pinterest