Marketing treści

Szkolenie marketingowe z zasad marketingu treści (content marketing) są dokładnie skrojone na miarę oczekiwań oraz możliwości uczestników szkolenia. Przed rozpoczęciem szkolenia prowadzący odbywają rozmowę z przyszłymi uczestnikami mającą na celu poznanie ich dotychczasowych doświadczeń i zdobytych kompetencji.

W ramach prowadzonego szkolenia koncentrujemy się na sztuce połączenia marketingu online (marketing internetowy) z marketingiem offline (marketing klasyczny), którego podstawowy celem jest zarządzanie treściami medycznymi mającymi pomóc internautom w podejmowaniu właściwych decyzji dotyczących zdrowia (content marketing – marketing treści).

content marketing-szkolenia

Trzy filary marketingu internetowego, w którym kluczowe znaczenie ma treść to:

content marketing -szkolenia

W ramach szkolenia uczestnicy zdobywają szczegółową i usystematyzowaną wiedzę na temat zasad przygotowania się do działań w sieci mających na celu zarządzanie treścią, poznają główne zasady i mechanizmy implementacji i kontrolowania kampanii e-marketingowych, zdobywają odpowiednią wiedzę na temat nazewnictwa i możliwości prowadzenia działań.

Szkolenie z zakresu marketingu treści organizowane jest we współpracy oraz w ramach projektu szkoleniowego przygotowanego i prowadzonego przez firmę 2Pharma (czytaj więcej na: www.2pharma.pl).

2pharm-mid600


Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej lub otrzymać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb zadzwoń lub skontaktuj się poprzez

formularz kontaktowy