WITAMY NA NASZYM BLOGU

Zamieszczamy tu zarówno informacje na temat szkoleń, jak i ciekawostki ze świata marketingu farmaceutycznego.

Summer Camp 29-30.07.2019

AMF Summer Camp

AMF Summer Camp

Lato już w pełni. Rozpoczęły się wakacje. Dla wielu z nas to czas urlopu. Ale jest to również okazja na poświęcenie swojego cennego czau na doskonalenie i rozwój. W dniach 29-30.07.2019 odbędzie się wakacyjna edycja szkolenia otwartego z zakresu marketingu farmaceutycznego. Akademia Marketingu – Summer Camp. Zapraszamy.

Summer Camp to kolejna edycja szkolenia otwartego dla wszystkich początkujących i średnio zaawansowanych Brand Managerów branży farmaceutycznej, medycznej i diagnostycznej. Szkolenie odbędzie się w dniach 29-30 lipca 2019 roku w Warszawie.

W trakcie szkolenia uczestnicy poznają podstawy marketingu farmaceutycznego, wszystkie etapy tworzenia procesu marketingowego od analiza, poprzez planowanie, implementację, do etapu kontroli. Dzięki szkoleniu zrozumieją proces tworzenia strategii marketingowej i jego kluczowe elementy.

Szczegóły dotyczące szkolenia znajdziecie na stronie pharmamarketing.edu.pl/szkolenie-otwarte. Tam możecie zgłosić również swój udział i zarezerwować miejsce. Zapraszamy.