Szkolenia zdalne

Szkolenia online nie wymagające wychodzenia z biura, czy z domu.

Szkolenia zdalne to szkolenia prowadzone w formie przekazu video, podczas którego zarówno trener, jak i uczestnicy szkolenia połączeni są ze sobą poprzez sieć internetową.

Szkolenia zdalne zastępują szkolenia stacjonarne, nie wymagają dojazdu do sal szkoleniowych. Uczestnicy szkoleń mogą brać udział w szkoleniu bez konieczności wychodzenia z domu lub biura. Jedyne co jest wymagane do wzięcia udziału w szkoleniu to komputer lub tablet i dostęp do sprawnie działającej sieci internetowej.


Korzyści z udziału w szkoleniu zdalnym:


Oferta szkoleń zdalnych:

Większość naszych szkoleń oferujemy również w wersji zdalnej. Dotyczy to zarówno Akademi Marketingu, jak i krótkich warsztatów tematycznych. Naszym głównym celem jest odpowiednie dopasowanie programu szkolenia do potrzeb naszych klientów.

Szkolenia zdalne prowadzimy zarówno w postaci szkoleń zamkniętych dedykowanych pracownikom firm, jak i szkoleń otwartych. Terminy najbliższych szkoleń stacjonarnych i zdalnych można sprawdzać tutaj.


Co oferujemy dodatkowo:

Wszyscy uczestnicy szkoleń zdalnych otrzymują certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia z zakresu marketingu farmaceutycznego, który wysyłamy kurierem pod wskazany adres.


Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej lub otrzymać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb zadzwoń lub skontaktuj się poprzez

formularz kontaktowy