WITAMY NA NASZYM BLOGU

Zamieszczamy tu zarówno informacje na temat szkoleń, jak i ciekawostki ze świata marketingu farmaceutycznego. Zapraszamy do lektury oraz dzielenia się swoimi opiniami i komentarzami.

Maj
17

Najlepsze firmy farmaceutyczne w roku 2017

firmy farmaceutyczne Big Pharma

Big pharma – firmy farmaceutyczne 2017

Każdy Brand Manager (lub prawie każdy) chciałby choć raz być częścią dużej, znanej i do tego podziwianej firmy farmaceutycznej. Każdy z nas ma poczucie misji, większej lub mniejszej, poczucie przynależności do wielkiego świata. Dzięki nim chcemy identyfikować się z dużymi firmami, potentatami branży farmaceutycznej, które są rozpoznawalne i podziwiane. Niesie to za sobą również wiele niebezpieczeństw, ale nie o tym ta historia…
Czytaj dalej


Lis
16

AMF jest na Pinterest

img_0686

Akademia Marketingu Farmaceutycznego na Pinterest

Akademię Marketingu Farmaceutycznego możecie znaleźć na Pinterest. Do naszej tablicy doczepiamy infografiki związane z marketingiem farmaceutycznym i generalnie z biznesem farmaceutycznym jako takim. Mamy nadzieję, że znajdziecie tam ciekawe podsumowania oraz interesujące cyfry, które z pewnością przydadzą się Wam w prezentacjach marketingowych. 
Czytaj dalej


Sie
20

Szablon planu marketingowego

szablon planu marketingowego

Szablon planu marketingowego

Na stronie Akademii Marketingu Farmaceutycznego znajdziecie gotowy do ściągnięcia szablon planu marketingowego. Został on przygotowany na podstawie wieloletnich doświadczeń uzyskanych w trakcie tworzenia tego typu planów. Wykorzystaj szablon w swoim procesie tworzenia planu marketingowego.
Czytaj dalej